Akce

Účastnili jsme se projektu JEŽÍŽKOVÁ VNOUČATA

V posledních dvou měsících minulého roku měli naši uživatelé příjemné starosti! Náš Nový domov, příspěvková organizace se zapojil do ceelorepublikového projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Opuštění senioři, které nikdo nenavštěvuje, přemýšleli, jaký dárek by si přáli. Většinou říkali, že nic nepotřebují, ale ve spolupráci se zaměstnanci nakonec vymysleli i originální dárky, které jim opravdu udělaly radost.
Jednalo se například o návštěvu cukrárny, šachy, teplé boty či projížďku na Harley Davidson. Ta se uskuteční až na jaře za příhodnějšího počasí, ale dárkový poukaz na projížďku má náš klient pečlivě uschován. Dalším přáním byla fotografie s vlastnoručním podpisem známého herce pana Topffera, jehož je jedna naše klientka obdivovatelkou. Velkou radost nám rovněž udělaly televize pro naše klienty.

Všem dárcům mooooc děkujeme!

foto Jekova vnouata

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Televizní vysílání v pořadu Události v regionech

Dne 16.1.2018 navštívila náš Nový domov, příspěvková organizace Česká televize. Natočila krátký dokument o tom,jak plánujeme letos rozšířit pavilon D o  další pokoje, jak vedeme evidenci žadatelů o službu, atd.
Shlédnout můžete dokument (začátek v  minutě 3:20) zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Televizní vysílání v pořadu Události v regionech
Dne 16.1.2018 navštívila náš Nový domov, příspěvková organizace Česká televize. Natočila krátký dokument o tom, jak plánujeme letos rozšířit pavilon D o další pokoje, jak vedeme evidenci žadatelů o službu, atd. Shlédnout můžete dokument (začátek v  minutě 3:20) zde.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/418231100030117-udalosti-v-regionech/