Aktuality

Zákaz návštěv2u

 

V souvislosti s uzavřením Domova a s ohledem na zákaz vycházení našich uživatelů mimo areál, obracíme se touto cestou na všechny rodinné příslušníky a opatrovníky s informací, že je možné svému nejbližšímu zanechat na recepci balíček s čímkoli, na co byl Váš blízký od Vás zvyklý. Rádi jim tento balíček předáme.

Jako způsob komunikace se svým blízkým je v této době nanejvýš vhodný i dopis nebo alespoň pohled s napsaným pozdravem. Rovněž je možné pro komunikaci využít e-mailové adresy vedoucích či sociálních pracovníků (viz kontakty). Ti Vaše vzkazy rádi vytisknou a předají vašemu blízkému. Přesto, že se snažíme našim uživatelům vzniklou situaci co nejvíce ulehčit a nějakým způsobem zpříjemnit, kontakt s jeho nejbližšími nejsme schopni nahradit. Dopis, ke kterému by se mohli kdykoli vrátit a znova si ho prohlédnout či přečíst je určitě cestou, jak se svými blízkými v současné době nejen udržet kontakt, ale i přinést jim kousek radosti.

Pohled či e-mail s pozdravem mohou našim uživatelům zaslat i dobrovolníci nebo i kdokoliv z Vás, kdo by chtěl v této době dát někomu kousek naděje a radosti. Adresa Domova je: Nový domov, příspěvková organizace, U Bažantnice 1564/15, Nové Město, 735 06 Karviná. E-mailové adresy najdete v sekci Kontakty.

Všem moc DĚKUJEME!

 

INFORMACE K SOUČASNÉ SITUACI:

  1. Průběžně sledujeme všechny informace a doporučení a v případě potřeby jsme ve spojení s KHS a s naším smluvním lékařem
  2. Máme připravený plán preventivních opatření, která postupně zavádíme do praxe
  3. Máme zpracovaný plán krizových opatření v případě karantény
  4. V případě realizace krizových opatření bude provoz personálně zabezpečen
  5. Činnosti služby v případě krizového stavu budou zredukovány na minimální rozsah, avšak vždy s ohledem na aktuální stav našich uživatelů

 

REŽIMOVÁ OPATŘENÍ ZAVEDENÁ V NAŠEM DOMOVĚ PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU - klikni zde

 

Kontaktní osoba, která Vám odpoví na případné dotazy k současné situaci v Domově:

Mgr. Helena Waclawiková, vedoucí pro kvalitu a sociální práci, tel. č. 734 645 394.

Informace budou podávány v době od 9,00 hod. do 17,00 hod.

 

 

Kontaktní formuláře a Žádosti o poskytnutí sociální služby

Zasílejte e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nebo pošlete poštou na adresu:   Nový domov, příspěvková organizace

                                                           U Bažantnice 1564/15

                                                           Nové Město

                                                           735 06 Karviná