Aktuality

ROK 2018

„Ježíškova vnoučata“

Nový domov, příspěvková organizace se i letos zapojil do projektu Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“. V letošním roce byl projekt spuštěn 12. 11. 2018 a již se na přání uživatelů ozývají dárci z celé republiky. Jménem našich uživatelů děkujeme Všem dárcům za přízeň a velké srdce.

Ježížkova vnoučata

Kulturní a společenské akce v LEDNU 2019

 

      PŘIPRAVOVANÉ  KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE

NA MĚSÍC leden 2019

 

                       9. 1. KONCERT PĚVECKÉHO SBORU "Dźwięk"                      

(velká jídelna 16:00 hod.)

 

17. 1.  SLAVNOSTNÍ PLES VE STYLU  VELKÝ GATSBY

(velká jídelna 14:00 hod.)

 

23. 1. VÝSTAVA ODĚVŮ PRVNÍ REPUBLIKY

(Muzeum Těšínska, Karviná - Fryštát)

 

29. 1.  PROMÍTÁNÍ FILMU NA PŘÁNÍ

(velká jídelna 9: 00 hod.)

 

 

V současné době nemmáme žádná volná pracovní místa.

Organizace Nový domov, příspěvková organizace, rozšířila svůj vozový park o nové vozidlo na alternativní pohon CNG. Při výběru nového vozidla organizace zohledňovala ekonomiku provozu, která je u automobilů s pohonem na CNG velmi výhodná a rovněž vozidla se vyznačují tišším a ekologičtějším provozem, čímž se domov i takto podílí na snižování negativních dopadů na životní prostředí.

CANISTERAPIE
logo canisterapie
 
Od měsíce března 2010 spolupracujeme s občanským sdružením "Podané ruce". V rámci této spolupráce nabízíme našim uživatelům pravidelně každý týden canisterapii.
 
canisterapie
 
canisterapie 2
 
Canisterapie - ve volném překladu znamená terapii s pomocí psa. Canisterapii můžeme také definovat jako způsob terapie, který využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka. Využívá se kontaktu se psem, který vliv na jedince. – Podané ruce, z. s.

Podkategorie