Kontakty

Kontakty

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa zařízení: U Bažantnice 1564/15, Nové Město, 735 06 Karviná
Tel: 59 63 486 51-2
Fax: +420 596 311 820

 

FunkceJméno a příjmeníEmail
 ředitelka  Ing. Eva Cholewová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek sociálních služeb  
sociální pracovník-manažer kvality Mgr. Helena Waclawiková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby-sociální pracovník DS - A Mgr. Lucie Kotalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DS - B Mgr. Martina Biegońová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - A Vita Pyšná, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - B Mgr. Ivana Ryšková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - D Bc. Jarmila Tihelková, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník - vedoucí pro aktivizační činnost Irena Šafářová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Teraza Švedová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Ing. Bc. Libuše Roseová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek ekonomický  
vedoucí ekonomického úseku Marie Švecová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek provozní  
vedoucí provozního úseku Martin Morcinek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek zdravotní  
vedoucí zdravotního úseku Mgr. Lucie Pohlová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Personalista Eva Witová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.