Kontakty

Kontakty

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa zařízení: U Bažantnice 1564/15, Nové Město, 735 06 Karviná
Tel: 59 63 486 51-2
Fax: +420 596 311 820

Funkce Jméno a příjmení Email
ředitelka  Ing. Eva Cholewová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek sociálních služeb    
vedoucí pro kvalitu a sociální práci Mgr. Helena Waclawiková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DS - A,B    
sociální pracovník pro DS - A,B - zástup za vedoucí služby Bc. Žilková Jaroslava, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - A,B Vita Pyšná, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník pro DZR - A,B Mgr. Lucie Betíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - D Mgr. Lenka Chybiorzová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník pro DZR - D Bc. Jana Handzelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Tereza Švedová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Ing. Mgr. Libuše Roseová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek ekonomický    
vedoucí ekonomického úseku Marie Švecová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek provozní    
vedoucí provozního úseku Martin Morcinek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek zdravotní    
vedoucí zdravotního úseku Mgr. Lucie Pohlová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Personalista Ing. Silvie Košatová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.