Jak nás můžete podpořit

Nový domov,  p. o., poskytuje služby seniorům, kteří vzhledem ke  svému věku či zdravotnímu stavu, nemohou dále zůstávat ve svém přirozeném prostředí. Naším cílem je poskytovat péči a podporu seniorům na míru tak, aby je změna prostředí poznamenala co nejméně, a aby se v našem Domově cítili jako doma.

Každý dar, finanční či věcný, poskytnutý účelově či neúčelově, nám pomůže pro naše obyvatele dělat ještě „o trochu více“. Veškeré spolupráce a podpory si velmi vážíme.

Nový domov, p. o., má pro přijímání věcných a finančních darů vytvořena pravidla. Zásadně nepřijímáme jakékoliv dary od osob, které jsou zařazeny v evidenci žadatelů o umístění v našem domově, a ani od jejich příbuzných. Všechny dary jsou přijímány pouze na základě Darovací smlouvy, kterou uzavírá za naši organizaci ředitel.

 

Finanční dary

Finanční dary jsou přijímány v hotovosti nebo převodem na běžný účet Nového domova, p. o. V Darovací smlouvě je pak specifikováno použití finančního daru, který může být výhradně pro potřeby nebo zlepšení života našich seniorů, o které pečujeme. Díky těmto darům můžeme našim klientům hradit třeba canisterapii, muzikoterapii, cvičení s jógou, různá kulturní vystoupení atd.

 

Věcné dary

Rádi přijmeme i věcné dary, jako například materiál pro ruční práce uživatelů (látky, vlny, příze, výplně, zbytky molitanu, plsť, korálky, barevné papíry, lepidlo…), společenské hry, dekorační předměty, květiny pro výzdobu interiéru Domova nebo občerstvení na kulturní akce konané v Domově apod. Dbáme na to, aby dar bylo možné využít v provozu Domova pro potřeby jeho obyvatel, případně může dar ulehčit fyzickou námahu jeho zaměstnanců.

 

V případě, že nás chcete nějakým způsobem podpořit, kontaktujte prosím Mgr. Helenu Waclawikovou (tel.: 734 645 394, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo asistentku ředitele (tel.: 596 348 651, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Za Vaši pomoc a podporu předem DĚKUJEME.

výrobky2 u

canisterapie u     muzikoterapie u