Kontakty

Kontakty

Elektronická podatelna: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Adresa zařízení: U Bažantnice 1564/15, Nové Město, 735 06 Karviná

IČ:    00847330
Tel:   596 348 651-2
Datová schránka: bs4k6ry

Funkce Jméno a příjmení Email
ředitelka  Ing. Jiřina Zdražilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek sociálních služeb    
vedoucí pro kvalitu a sociální práci Mgr. Helena Waclawiková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DS - A,B Bc. Lenka Šimerdová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
sociální pracovník pro DS - A,B  Bc. Jaroslava Týnová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - A,B Vita Pyšná, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník pro DZR - A,B Mgr. Lucie Betíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí služby - sociální pracovník DZR - D Mgr. Lenka Garguláková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník pro DZR - D Bc. Jana Handzelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovník pro DZR - D Machová Andrea, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Bc. Tereza Švedová, DiS. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sociální pracovnice - jednání se zájemci o službu Ing. Mgr. Libuše Roseová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
koordinátor aktivizačních pracovníků Světla Janovská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Úsek ekonomický    
vedoucí ekonomického úseku Marie Švecová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsek provozní    
vedoucí provozního úseku Bc. Petrovičová Lýsková Kateřina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Úsek zdravotní    
vedoucí zdravotního úseku, koordinátor paliativní péče Kolarczyková Miluše Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Personalista Bc. Zlata Bembenková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.