Archív veřejných zakázek

 

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nové schodišťové plošiny za účelem zpřístupnění hlavního vstupu budovy organizace imobilním osobám. Podrobnosti najdete v následujících přílohách: 


Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti, autorského dozoru a koordinátora BOZP po dobu přípravy stavby „Snížení energetické náročnosti areálu“. Podrobnosti najdete v následujících přílohách: 


Předmětem veřejné zakázky je Pastování podlah chodeb. Podrobnosti najdete v následujících přílohách:  


Předmět veřejné zakázky malého rozsahu je dodávka průmyslového válcového žehliče, jeho instalace a zaškolení obsluhy.


Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je klimatizace kuchyňského provozu.


Předmětem veřejné zakázky je dodávka konvektomatu, jeho instalace, zaškolení obsluhy, servis a likvidace vyřazeného. Podrobnosti najdete v dále uvedených přílohách.


Předmětem veřejné zakázky je oprava betonového plotu - 50 m. Podrobnosti najdete v dále uvedených přílohách.


Předmětem veřejné zakázky je dodávka 45 ks pečovatelských lůžek, jejich montáž, zaškolení obsluhy, servis a dodávka 60 ks postranic. Podrobnosti najdete v dále uvedených přílohách.


Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je dodávka myčky podložních mís, její instalace, zaškolení obsluhy, servis a likvidace vyřazené. Podrobnosti najdete v dále uvedených přílohách.


Předmětem veřejné zakázky je demontáž staré krytiny a její likvidace, příprava povrchu, dodání a pokládka nové PVC krytiny. Podrobnosti najdete v dále uvedené příloze.